• HALLOWEEN, 26.10.2022

• Deti i rodičia popustili uzdu fantázií a výsledkom sú tieto krásne kostými ... Ďakujeme aj Damiánkovi a jeho maminke za sladké odmeny pre všetky deti na škole.

• Pasovací večierok, 17.10.2022

• V októbri sme po adaptačnom období pasovali za riadnych žiakov našej školičky najmladších PRVÁČIKOV. Funkcie pasovania žiačikov sa zmocnili naši najstarší, žiaci 4.A triedy pod vedením triednej p. učiteľky Lívie Šimkovej. Naši prváčikovia museli prejsť dráhu plnú úloh, zložiť pasovací sľub a nakoniec boli mečom "pána kráľa" pasovaní za riadnych žiakov ZŠ v Turčianskych Kľačanoch. Teraz ich čaká štvorročná cesta plná získavania nových vedomostí i zručností, zlepšovania už nadobudnutých schopností pod vedením triednej p. učiteľky Ivany Trnovskej. Želáme Vám milí prváčikovia veľa chuti do ďalšej práce, veľa pevných kamarátstiev a radosť zo spoznávania.