• FUTBAL & HÁDZANÁ

• Družstvo nádejných futbalistov a futbalistiek hľadá posily do svojich družstiev. Ak máš rád pohyb a futbal ešte viac, toto je správny čas spojiť príjemné s užitočným.

• Všetkovedko 2023/2024

• Aj v školskom roku 2023/2024 sa naši žiaci zapojili do vedomostnej súťaže VŠETKOVEDKO. Žiaci 1. ročníka - Lucka Vojteková, Tomáško Gábel a Natálka Siráňová sa zaradili medzi 30% najúspešnejších riešiteľov z celého Slovenska a získali tak titul VŠETKOVEDKO. Rovnaký titul získala aj žiačka 3.A triedy, Natálka Záborská. Ostatným zúčastneným žiakom bol udelený titul VŠETKOVEDKOV UČEŇ. Srdečne gratulujeme a prajeme veľa chuti do ďalšej práce.

• Ukážky výcviku psov

• Dňa 31.1. pri príležitosti polročných "vysvedčení" sme pre žiakov našej školy za ich prácu a snahu v uplynulom polroku pripravili prekvapenie v spolupráci so Služobnou kynológiou ZVJS Sučany. Deti si s veľkým záujmom prezreli ukážky štvornohých príslušníkov, s ktorými psovodi predviedli prvky poslušnosti, vyhľadávanie omamných a psychotropných látok, zneškodnenie páchateľa.

Spoločne sme prežili krásny deň, pripraveným programom sme si aspoň čiastočne nahradili zrušené polročné prázdniny.

Veľká vďaka patrí ochotným príslušníkom ZVJS Sučany, špeciálne p. Siráňovi, ktorý pomohol pri zorganizovaní tejto akcie. Ďakujeme !