• Všetkovedko 2022-2023

• Vedomostná súťaž konaná v novembri 2022 má vyhodnotenie. V deň slávnostného odovzdávania polročných vysvedčení sme sa dozvedeli výsledky vedomostnej súťaže Všetkovedko. Spomedzi všetkých riešiteľov má naša škola troch žiakov, ktorí získali titul VĚTKOVEDKO a teda svojimi bystrými odpoveďami sa zaradili medzi 30% najmúdrejších žiakov. Ostatní žiaci sa stali všetkovedkovými UČŇAMI a budú ďalej pracovať  na získavaní vedomostí a logických schopností.

• Šaliansky Maťko, 24.1.2023

• Úspešný januárový deň. Zúčastnili sme sa  okresného kola recitačnej súťaže Šaliansky Maťko. V prednese povestí reprezentovali našu školičku žiačka Júlia Maršalová z 3.A s povesťou Studňa kráľa Mateja z knihy Turčianske povesti od Jozefa Tatára a žiačka Ľubica Staňová zo 4.A s povesťou Jazernica z knihy To poleriecke pole od Blažeja Beláka. Julinke zároveň blahoželáme k 3. miestu vo svojej kategórií. Tešíme sa a prajeme veľa chuti do ďalšej práce.

• Pozvánka na tradičnú školskú veselicu

• Srdečne Vás všetkých pozývame na Tradičnú školskú veselicu, ktorú pre Vás organizuje Združenie rodičov a priateľov školy. Výťažok bude použitý na skvalitnenie vých.-vzdelávacieho procesu žiakov našej školy.

Tešíme sa na Vás!