• Prevádzka ZŠ, ŠKD, ŠJ od 10.1.2022

• Milí rodičia,

na základe informácií zverejnených Ministerstvom školstva, vedy výskumu a športu SR bude prevádzka základnej školy od 10. 1. 2022 prebiehať prezenčnou formou a bude sa riadiť platným školským semafórom.

Školské vyučovanie bude prebiehať podľa platných rozvrhov jednotlivých tried.

ŠKD je v prevádzke, pondelok- piatok od 6:00- 16:00

Školská jedáleň je v prevádzke. V prípade, že potrebujete dieťa odhlásiť zo stravy, je potrebné tak urobiť najneskôr do 7:00.

Ďalšie informácie ste obdržali prostredníctvom e-mailu.

• Vianočné prázdniny

• Vianočné prázdniny sa v školskom roku 2021/2022 uskutočnia vo všetkých školách v termíne od 20. decembra 2021 do 7. januára 2022. To znamená, že posledný deň školského vyučovania v kalendárnom roku 2021 je piatok 17.12. 2021. Žiaci opäť nastúpia do školy 10.1.2022.

• 4.ročník celoslovenskej výzvy

• Naša škola má záujem sa zapojiť do tejto milej výzvy. Pokiaľ máte doma niektoré zo spomínaných maličkostí môžete ich smelo začať nosiť do školy, my ich zatiaľ uskladníme a potom ich spoločne s deťmi zabalíme.

Ďakujeme, že nám pomôžete prispieť na dobrú vec!

• ŠKOLSKÁ JEDÁLEŇ

• Vedúca školskej jedálne oznamuje všetkým stravníkom, že stravná jednotka na rok 2021/2022 je 1,46 na žiaka/ deň.

Stravné sa bude platiť na účet. Každý stravník bude mať pridelené svoje variabilné číslo meniť sa bude len špecifický symbol. V priebehu budúceho týždňa, Vám budú zaslané informácie o platbe stravného do vašich mailových adries.

V prílohe máte zápisný lístok, ktorý je potrebné vypísaný doniesť.

Školská jedáleň začína fungovať od 6.septembra 2021.

S pozdravom Hirschnerová

• Dotácia na stravu v šk.roku 2021/2022

• Dobrý deň,

vzhľadom na to, že v škole nemáme zákonného zástupcu žiaka, ktorý by žiadal o "Dotáciu na podporu výchovy k stravovacím návykom dieťaťa" neuverejňujem na stránke "Čestné vyhlásenie o neuplatnení nároku na sumu daňového zvýhodnenia...".

V prípade zmeny je čestné vyhlásenie potrebné k Žiadosti o dotáciu na stravu predložiť do 10. dňa kalendárneho mesiaca. Čestné vyhlásenie nájdete v tlačenej podobe u riaditeľky školy, prípadne u vedúcej školskej jedálne.

pekný deň, s pozdravom Lívia Šimková

• Rozvrh

• Pozrite si alebo vytlačte Váš aktuálny rozvrh. Rozvrh bol naposledy publikovaný: 13. 3. 2024
        • Suplovanie

• Pozrite si suplovanie a iné každodenné zmeny v rozvrhu. Posledné suplovanie bolo vypublikované: 18. 4. 2024
        • Používateľské kontá

• Je možné, že niektoré časti stránky uvidíte len po prihlásení. Ak ste Vaše heslo zabudli, prosím použite odkaz “Neviem prihlasovacie meno alebo heslo” a zadajte Váš email. Ak ste heslo zo školy ešte nedostali, prosím počkajte, kým škola systém rozbehne.